Former Vice-Presidents

Ing. Igor Šulaj
Term: 12.09.2013 - 13.09.2020

Ing. Vladimír Tóth
Term: 12.09.2013 - 13.09.2020

Ing. Emil Kočiš
Term: 21.03.2005 - 20.03.2012

Ing. Zora Dobríková
Term: 09.02.2005 - 08.02.2012

JUDr. Danica Borisová
Term: 15.12.199 - 15.12.2004

JUDr. Igor Malý
Term: 15.12.1999 - 15.12.2004

Ing. Michal Fidluš
Term: 14.12.1994 - 14.12.1999

Ing. Juraj Slovinský
Term: 14.12.1994 - 14.12.1999

JUDr. Milan Huďan
Term: 13.04.1994 - 04.11.1994

Ing. Marián Vrabec
Term: 19.07.1993 - 24.03.1994

Ing. Peter Sokol
Term: 19.07.1993 - 24.03.1994